-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина х/б батист вибілений ДСТУ ГОСТ 29298:2008
Тендер Prozorro UA-2017-07-17-000403-a
Завершена
7 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0ade109236ef46d29c01bbd4a2b06009
Внутрішній номер закупівлі:
1019077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-17-000403-a
Замовник:
Філія «Вінницятрансприлад» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., Вінниця, пл. Привокзальна, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коршикова Ганна Віталіївна 0432612920 vtransprylad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Враховуючи те, що торги на закупівлю ДК 021-2015 19210 Натуральні тканини. Тканина х/б батист вибілений ДСТУ ГОСТ 29298:2008 (оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2017-02-22-000541-a від 22.02.2017 та № UA-2017-03-10-000194-c від 10.03.2017) було двічі відмінено відповідно до абзацу 5 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», керуючись п. 4 частина 2 статті Закону України «Про публічні закупівлі» комітетом з конкурсних торгів із закупівлі матеріально – технічних ресурсів прийняте рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі на умовах, що були визначені у тендерній документації.
Очікувана вартість:
7 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тканина х/б батист вибілений ДСТУ ГОСТ 29298:2008
Кількість
56 метри квадратні
Період постачання
28.07.2017 - 15.08.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Тех-Пром"
Оскарження: 17.07.2017 16:24 - 28.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33323465
-
Контактна особа:
Бездушний Роман ++380974040261 ROMAN579155@GMAIL.COM
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька обл., Вінниця, Хмельницьке шоссе, 122
Оскарження: 17.07.2017 16:24 - 28.07.2017 00:00
Ціна пропозиції
7 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2017 16:24
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
648b4d5a0e14480cae3eb7df76a8f6eb
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-17-000403-a-a1
Постачальник:
ПП "Тех-Пром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33323465
-
Контактна особа:
Бездушний Роман ++380974040261 ROMAN579155@GMAIL.COM
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька обл., Вінниця, Хмельницьке шоссе, 122
Номер договору:
СН5/111/Ю1
Сума договору:
7 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2017 00:00 - 30.12.2017 00:00
Дата підписання:
28.07.2017 00:01
Статус:
Підписаний