• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 37411100-3 — Лижний інвентар та інвентар для сноубордів (сноуборд, кріплення до сноуборда, сноубордичні пластини)

Торги відмінено

92 450.00 UAH з ПДВ
Номер: a4186c2039ad477ebe525c82a8b4a6d4
Внутрішній номер закупівлі: 10185843
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-04-000028-b   
Замовник: Центр олімпійської підготовки Закарпатської області
Контактна особа: Сергій Лохаївський +380500384156,+380962855217 centrolimpijskoipidgotovki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37411100-3 Лижний інвентар та інвентар для сноубордівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно ч.1 п.2 cт. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій: -Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA- 2021-03-29-005776-b; -Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA- 2021-04-15-000185-a.
Очікувана вартість: 92 450.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сноуборд
Код ДК 021:2015: 37411100-3 Лижний інвентар та інвентар для сноубордів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Підградська,59 На карті
кріплення до сноуборда
Код ДК 021:2015: 37411100-3 Лижний інвентар та інвентар для сноубордів
Кількість 4 пара
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Підградська,59 На карті
сноубордичні пластини
Код ДК 021:2015: 37411100-3 Лижний інвентар та інвентар для сноубордів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Підградська,59 На карті

Інформація про скасування

Номер: 89fc3bcb79b24408a0a72c19eb4ad09e
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: У зв’язку з необхідності внесення змінами в технічне завдання тендерної документації на закупівлю ДК 021:2015: 37411100-3 — Лижний інвентар та інвентар для сноубордів (сноуборд, кріплення до сноуборда, сноубордичні пластини), відмінити переговорну процедуру закупівлі : з обґрунтованих причин, передбачених законодавством (неможливості внесення змін в технічне завдання та проекту договору)
Період оскарження: 16.06.2021 13:55 - 27.06.2021 00:00
Дата опублікування: 16.06.2021 13:55
Дата виконання: 27.06.2021 00:01
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛІЩИШИН НАТАЛІЯ СИДОРІВНА

Оскарження: 04.06.2021 07:49 - 15.06.2021 00:00
Ціна пропозиції 92 450.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2021 07:49
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 42c4e3a8a6f34efaa016da64b8fafe78
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-04-000028-b-b1
Постачальник: ЛІЩИШИН НАТАЛІЯ СИДОРІВНА
Сума договору: 92 450.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації