• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування).

Учасник відповідає вимогам Закону України "Про публічні закупівлі"

Завершена

3 267 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 33a5d68f93e54588980c465da2109d08
Внутрішній номер закупівлі: 10184863
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-03-003305-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Контактна особа: Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Замовником 22 березня 2021 року та 23 квітня 2021 року оголошувались процедури відкритих торгів (UA-2021-03-22-006670-a та UA-2021-04-23-002486-a), однак торги не відбулись у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 3 267 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування).
Код ДК 021:2015: 34136000-9 Фургони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 29.10.2021
Місце постачання 79000, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Конюшинна,24 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕФОРМ».

Оскарження: 03.06.2021 18:45 - 14.06.2021 00:00
Ціна пропозиції 3 267 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2021 18:45
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c87e9e6419c244738ac88043bae8a563
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-03-003305-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕФОРМ».
Номер договору: 453
Сума договору: 3 267 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 30.06.2021 00:00
Статус:
Розірваний
підписаний контракт
Договір про розірвання
p7s
sign.p7s