• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Завершена

4 080 401.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 804.01 UAH
Номер: f6d34afdcba044d0b783e96dff58f943
Внутрішній номер закупівлі: 10182678
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-03-005460-c   
Замовник: Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
Контактна особа: Державне підприємство УзЕМК c.bars@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 080 401.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 40 804.01 UAH
Період уточнення: 03.06.2021 16:31 - 25.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.06.2021 16:31 - 05.07.2021 10:00
Період прекваліфікації: 05.07.2021 10:01 - 12.07.2021 00:00
Аукціон: 12.07.2021 13:34 - 12.07.2021 14:07
Період кваліфікації: 12.07.2021 14:07 - 12.07.2021 15:09
Період завантаження договору: 12.07.2021 15:09 - 01.08.2021 15:09
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт фасадів будівлі за адресою: м.Київ, вул. Межигірська,11
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 5 місяць
Період постачання 23.07.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Межигірська,11 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЬППРОМ"

Оскарження: 12.07.2021 15:09 - 23.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 3 847 135.28 UAH з ПДВ /
3 847 135.28 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
06.07.2021 10:14
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2021 15:09
Відповіді на вимоги 10
Документи 41
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРСЕНАЛ" ЛТД
Початкова пропозиція 3 990 040.66 UAH з ПДВ /
3 990 040.66 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
06.07.2021 10:14
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 27
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАСЛАВ БУД"
Початкова пропозиція 4 055 931.08 UAH з ПДВ /
4 055 931.08 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
06.07.2021 10:13
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 36
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ГРУПА ЖИТЛОБУДСЕРВІС"
Початкова пропозиція 4 076 716.64 UAH з ПДВ /
4 076 716.64 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
06.07.2021 10:14
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: cb2e0def5cee4a07a5c46f0107b0e40d
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-03-005460-c-a1
Постачальник: ТОВ "АЛЬППРОМ"
Номер договору: 79000-01-12/59
Сума договору: 3 845 213.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 204 344.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 23.07.2021 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
23.07.21 договір ТОВ АЛЬППРОМ фасад.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
09.08.2021 ДУ №1 до дог. ТОВ АЛЬППРОМ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 2 ТОВ АЛЬППРОМ.pdf
p7s
sign.p7s