-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Ізолюючий саморятівник ШСС-1П-KS (або аналог)
Тендер Prozorro UA-2017-04-25-000762-a
Ізолюючий саморятівник ШСС-1П-KS (або аналог)
Торги відмінено
10 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 104 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 104 500.00 UAH
Номер:
a6beb23371624ffba0c50d9d889d70f1
Внутрішній номер закупівлі:
1017138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-25-000762-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська обл., Гірне, ВУЛ. КУЙБИШЕВА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанчук Іван +380500766945 IStepanchuk@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42514300-5 Фільтрувальна апаратураАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
10 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
104 500.00 UAH
Період уточнення:
25.04.2017 14:08 - 10.06.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2017 14:08 - 20.06.2017 10:00
Період прекваліфікації:
з 20.06.2017 10:00
Аукціон:
з 26.07.2017 15:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ізолюючий саморятівник ШСС-1П-KS (або аналог)
Кількість
1100 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
8439586ba6604505843e1878c4a8f9f0
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Подання для участі менше двох пропозицій
Дата опублікування:
27.07.2017 15:38
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗАХИСТПРОМ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41048300
-
Контактна особа:
Веста Гайдук +380975451138 zahystpt@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 13, офіс 25
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
27.07.2017 15:36
Документи
35
Скарги
0
ТОВ ТПК Техноімпорт
×
-
Код ЄДРПОУ:
37271458
-
Контактна особа:
Гаврилюк Максим Олександрович +380676375752 equpserg@gmail.com
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Леоніда Бородича,8
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
15
Скарги
0
ТОВ ФОРТУНАК
×
-
Код ЄДРПОУ:
40126492
-
Контактна особа:
Колодовський Богдан Васильович +380504639993 fortunak@ukr.net
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, місто Київ, вул. О. Пироговського, буд. 19, корп. 6
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
27.07.2017 15:37
Документи
13
Скарги
0