-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
CPVДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання. Комплекти комп'ютерного обладнання для оснащення закладів освіти області
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-006449-c
Завершена
5 584 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 55 846.00 UAH
мін. крок: 1% або 55 846.00 UAH
Номер:
d74308c7442643ce9ef17c694eb884e8
Внутрішній номер закупівлі:
10162722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-006449-c
Замовник:
Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
33913374
-
Додаткова контактна особа:
Ірина Костенко 380977601905 dontender@ukr.net
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Василя Стуса, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прокоф'єва Катерина Генадіївна 380952259865,380953141575 dontenter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 584 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
55 846.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2021 18:39 - 25.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2021 18:39 - 05.07.2021 00:00
Період прекваліфікації:
05.07.2021 00:05 - 25.07.2021 00:00
Аукціон:
26.07.2021 11:55 - 26.07.2021 12:16
Період кваліфікації:
26.07.2021 12:16 - 28.07.2021 20:59
Період завантаження договору:
28.07.2021 20:59 - 17.08.2021 20:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPVДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання. Комплекти комп'ютерного обладнання для оснащення закладів освіти області
Кількість
49 комплект
Період постачання
до 15.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "САЙНС ТРЕЙД"
Оскарження: 28.07.2021 20:59 - 08.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395782
-
Контактна особа:
Вознюк Ірина Володимирівна 380930309010, 380930309010 tov.sciencetrade@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ямська, буд. 41, офіс 1
Оскарження: 28.07.2021 20:59 - 08.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
5 438 520.00 UAH з ПДВ /
5 438 520.00 UAH з ПДВ
5 438 520.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Початкова пропозиція
5 570 634.00 UAH з ПДВ /
5 570 634.00 UAH з ПДВ
5 570 634.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.07.2021 19:54
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
6e871f34c61a4d86950fdf327e30d0d5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-02-006449-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "САЙНС ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395782
-
Контактна особа:
Вознюк Ірина Володимирівна 380930309010, 380930309010 tov.sciencetrade@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ямська, буд. 41, офіс 1
Номер договору:
23
Сума договору:
5 438 520.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 532 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.08.2021 17:00
Статус:
Виконаний