-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Канцтовари, офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015: 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-011538-b
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі вказана у Додатку 1 до оголошення
Торги відмінено
5 794.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 29.00 UAH
Номер:
f78b3443aed54c168aa94b11858b6d34
Внутрішній номер закупівлі:
10161729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-011538-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Клімова 380931816334 nk44124263@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 794.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2021 17:03 - 08.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2021 00:00 - 11.06.2021 00:00
Аукціон:
11.06.2021 15:29 - 11.06.2021 15:52
Період кваліфікації:
з 11.06.2021 15:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за фактично поставлений товар проводиться Замовником за наявності відповідного фінансування після пред’явлення Постачальником рахунку на оплату Товару, видаткової накладної на Товар протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту отримання належним чином оформлених зазначених документів та підписання видаткової накладної Замовником
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Канцтовари, офісне устаткування та приладдя різне
Кількість
266 одиниця
Період постачання
до 21.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
На карті
Інформація про скасування
Номер:
c0425d63b2024ec8ab27d6a86e445dc6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Уповноважена особа, відповідальна за організацію та проведення закупівель в управлінні з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради
пр. Д. Яворницького, 75, м. Дніпро, 49000, тел. +380931816334, nk44124263@gmail.com
Протокол
м. Дніпро № 285 «15» червня 2021 року
Інформація про замовника:
1.Найменування: Управління з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради
2.Код за ЄДРПОУ: 44124263
3.Юридична адреса: проспект Дмитра Яворницького, 75, м. Дніпро, 49000
Інформація про закупівлю:
1.Найменування предмета закупівлі: Канцтовари, офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015: 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне)
2. Дата оприлюднення та номер оголошення про проведення закупівлі: 02.06.2021, UA-2021-06-02-011538-b
3. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість закупівлі: 5794,00 (п’ять тисяч сімсот дев’яносто чотири грн. 00 коп.) з ПДВ.
Мною, уповноваженою особою, відповідальною за організацію та проведення закупівель в управлінні з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради, начальником тендерно-договірного відділу Клімовою Наталією Анатоліївною розглянуто наступні питання.
1. Про відміну закупівлі Канцтовари, офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015: 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне) UA-2021-06-02-011538-b
На підставі п. 2 ч. 17 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
ВИРІШЕНО:
1. Відмінити закупівлю Канцтовари, офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015: 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне) UA-2021-06-02-011538-b .
Дата опублікування:
15.06.2021 09:21
Дата виконання:
15.06.2021 09:22
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВЕРС КАНЦЕЛЯРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39417349
-
Контактна особа:
Ольга Башкатова +380672336577 boe@ak.ua
-
Адреса:
49089, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Суворова, буд. 35
Початкова пропозиція
4 843.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 776.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
3
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ГРУПА "КУНІЦА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19143995
-
Контактна особа:
Розводовська Марина Анатоліївна +380679621297 tregub.marina@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Жовтневий район ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА буд. 37
Початкова пропозиція
5 473.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
4
Скарги
0