• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (власні кошти)

ДК 021:2015 код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (власні кошти)

Завершена

24 116 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 6affb3d6a97e421793c17d985441b662
Внутрішній номер закупівлі: 10160626
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-02-002673-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
Контактна особа: Тарасюк Василь +380384935280 kp.mtve.tender@gmail.com http://mtve.kp.km.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів на закупівлю електричної енергії («09310000-5 Електрична енергія») через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій (ідентифікаційні номери закупівель в системі Prozorro - UA-2021-03-17-015796-c та UA-2021-04-19-003528-b).
Очікувана вартість: 24 116 400.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (власні кошти)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 11880000 Кіловат-година
Період постачання 02.06.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»

Оскарження: 02.06.2021 16:37 - 08.06.2021 00:00
Ціна пропозиції 24 116 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.06.2021 16:37
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 29a590cdb7ad46f8a6026bbab2e45b61
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-02-002673-a-a1
Постачальник: ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»
Номер договору: 585
Сума договору: 24 116 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 20 097 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 08.06.2021 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
Договір№585 від 08.06.2021_електроенергія.pdf
pdf
Додаткова угода №1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода №2 від 25.08.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода №3 від 31.08.2021_ЧОЕК.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №6.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №7.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №8.pdf
p7s
sign.p7s
docx
Д.у. №9 пролонгація.docx
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода №10 від 23.12.21_розірвання.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s