-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Елемента системи гарячого водопостачання (ГВП) з використанням відновлювальних джерел» ДК 021:2015 - 42510000-8 (42161000-5 — Водонагрівальні бойлери)
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-005838-c
Завершена
3 630 506.56
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 36 305.06 UAH
мін. крок: 1% або 36 305.06 UAH
Номер:
0f5c3e5c61f44ad388f9741666f42a3b
Внутрішній номер закупівлі:
10160608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-005838-c
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070832
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Підгірна,46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Країло Микола Вікторович dep-trade@uzhnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42512000-8 Установки для кондиціювання повітряАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 630 506.56 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
36 305.06 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2021 16:31 - 18.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2021 16:31 - 28.06.2021 00:00
Аукціон:
29.06.2021 14:14 - 29.06.2021 14:35
Період кваліфікації:
29.06.2021 14:35 - 13.07.2021 13:10
Період завантаження договору:
13.07.2021 13:10 - 02.08.2021 13:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Елемента системи гарячого водопостачання (ГВП) з
використанням відновлювальних джерел»
ДК 021:2015 - 42510000-8 (42161000-5 — Водонагрівальні бойлери)
Кількість
203 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПБК "ЗАКАРПАТРЕКОНСТРУКЦІЯ"
Оскарження: 13.07.2021 13:10 - 24.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37692297
-
Контактна особа:
Михайло Несух +380506112519 mikenesukh@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ МАЛЬОВНИЧА, будинок 7, офіс 1
Оскарження: 13.07.2021 13:10 - 24.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 629 947.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 629 947.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.07.2021 13:10
Відповіді на вимоги
12
Документи
62
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОСТЮК ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3315916252
-
Контактна особа:
Костюк Олександр 380660057616 ALEKSANDR.KOSTYUK7@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Закарпатська область, Ужгород, 88017, Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ КОТОВСЬКОГО, будинок 19, квартира 22
Початкова пропозиція
3 630 248.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 630 248.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
15d26c32388e4910811d7421cb212850
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-02-005838-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ПБК "ЗАКАРПАТРЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37692297
-
Контактна особа:
Михайло Несух +380506112519 mikenesukh@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ МАЛЬОВНИЧА, будинок 7, офіс 1
Номер договору:
08-10/21
Сума договору:
3 629 947.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
02.08.2021 08:00
Статус:
Виконаний