-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі Комунального закладу "Харківська спеціальна школа №5 " Харківської обласної ради за адресою: 61174, вул. Архітекторів,36-А, м. Харків (ДК 021:2015 45450000-6– Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2021-06-01-003151-c
Всі документи, що подаються учасниками в електронному вигляді через електронну систему закупівель складаються українською мовою.
Завершена
378 611.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 893.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 893.06 UAH
Номер:
13621b1e8cb54f8881462a07a2a90bc7
Внутрішній номер закупівлі:
10133704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-01-003151-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №5" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14087938
-
Адреса:
61174, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ АРХІТЕКТОРІВ, будинок 36-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боса Віра Іванівна +380573383846 gluh@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
378 611.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 893.06 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2021 14:47 - 07.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2021 14:47 - 17.06.2021 13:00
Аукціон:
18.06.2021 14:49 - 18.06.2021 15:10
Період кваліфікації:
18.06.2021 15:10 - 24.06.2021 16:14
Період завантаження договору:
24.06.2021 16:14 - 14.07.2021 16:14
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень будівлі Комунального закладу "Харківська спеціальна школа №5 " Харківської обласної ради за адресою: 61174, вул. Архітекторів,36-А, м. Харків
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ОРЕМБУДСЕРВІС" ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ"
Оскарження: 24.06.2021 16:14 - 05.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33676161
-
Контактна особа:
ОЛЬГА ВІКТОРІВНА БІЛОЗЕРОВА +380577545671 orss-bud@i.ua
-
Адреса:
61091, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКИХ ДИВІЗІЙ, будинок 19, офіс 1
Оскарження: 24.06.2021 16:14 - 05.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
378 611.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
376 717.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.06.2021 16:14
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0
ПП "КОМПАНІ ЕРИДУ БІЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43466109
-
Контактна особа:
Стас Котюк +380577549028 eridy838@ukr.net
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА , будинок 52, ЮНІТ 2-02
Початкова пропозиція
378 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
1af4ff9716d043c28ec1d6a24237d29d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-01-003151-c-c1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ОРЕМБУДСЕРВІС" ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33676161
-
Контактна особа:
ОЛЬГА ВІКТОРІВНА БІЛОЗЕРОВА +380577545671 orss-bud@i.ua
-
Адреса:
61091, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКИХ ДИВІЗІЙ, будинок 19, офіс 1
Номер договору:
1-07
Сума договору:
376 717.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний