-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо; Бензин А-92)
Тендер Prozorro UA-2021-05-31-000391-a
Протокол УО № 03 від 31.05.2021
Торги не відбулися
89 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер:
c7de0f7881ed455884134ddab8fc45d5
Внутрішній номер закупівлі:
10108084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-31-000391-a
Замовник:
КП "Благоустрій-Василівка" Василівської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40647033
-
Адреса:
71600, Україна, Запорізька область, м Василівка, провулок Шкільний 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Красюкова Ольга Григорівна +380617573673 krasyukova_olga@bigmir.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
450.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2021 10:29 - 06.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2021 10:29 - 16.06.2021 10:34
Аукціон:
з 17.06.2021 13:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписНевід’ємною умовою поставки Товару має бути повідомлення Замовника Постачальнику на постачання Товару в кількості та вартості узгодженої з Замовником. Не пізніше 5 календарних днів після отримання повідомлення Постачальник зобов’язаний передати Замовнику талони/скретч-картки на придбання замовленої кількості палива. Талони/скретч-картки за цим договором не є спеціальним платіжним засобом (платіжною карткою) у розумінні Закону України «Про платіжні системи та переказ грошей в Україні» і призначені виключно для підтвердження повноважень представників Замовника на отримання товару за цим Договором.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бензин А-92
Кількість
1600 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Параллель-М ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24316073
-
Контактна особа:
Аллахвердієва Заріна 380937268638, 380937268638 a.zarina@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченка, 71 а, каб. 901
Початкова пропозиція
88 860.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
88 860.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0