-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
21П-078_79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розповсюдження в ЗМІ оголошень, статей, рубрик)
Тендер Prozorro UA-2021-05-28-006761-b
Торги не відбулися
573 235.49
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.9% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 1.9% або 11 000.00 UAH
Номер:
522a899fa45f459ea95ec6c33c77dfae
Внутрішній номер закупівлі:
10097525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-28-006761-b
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Додаткова контактна особа:
Яцишина Клавдія +38(044)-461-48-49 klavdiia.yatsyshyna@ugv.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Верещака +380502393984 oleh.vereshchaka@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
573 235.49 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
28.05.2021 13:34 - 19.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2021 13:34 - 29.06.2021 15:00
Період прекваліфікації:
з 29.06.2021 15:01
Аукціон:
з 04.08.2021 11:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПротягом 30 (тридцять) календарних днів з дати підписання Сторонами актів приймання-передачі наданих Послуг та рахунку на оплату наданого Виконавцем на підставі Актів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79341000-6 – Рекламні послуги (Послуги з розповсюдження в ЗМІ оголошень, статей, рубрик)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕЙНСТРІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32913258
-
Контактна особа:
Наталія Жилінкова +380667233936 info@mainstream.ua
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГРИГОРЕНКА, будинок 5, квартира 155
Початкова пропозиція
573 235.49 UAH з ПДВ /
573 235.49 UAH з ПДВ
573 235.49 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
9
Скарги
0