-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м’якоть яловичини, м’ясо свійської птиці)
Тендер Prozorro UA-2021-05-28-004133-b
Завершена
31 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
55317233c2da4c1283017fd298bbbd11
Внутрішній номер закупівлі:
10093652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-28-004133-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М. БАХМУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990217
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М БАХМУТ Антоненко Тетяна Миколаївна +380627422972 bahmut.blil@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
31 950.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м’якоть яловичини
Кількість
52 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
м’ясо свійської птиці
Кількість
322 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВАРЯНИК ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ
Оскарження: 28.05.2021 14:34 - 08.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2753903457
-
Контактна особа:
Варяник О.В. +380991571714
-
Адреса:
01000, Україна, м. Київ, г. Киев, Запорізька обл. місто Запоріжжя ВУЛИЦЯ ЖУКОВСЬКОГО будинок 82 квартира 31
Оскарження: 28.05.2021 14:34 - 08.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
31 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.05.2021 14:34
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
313e9440ff82468fa185637186bd8cef
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-28-004133-b-b1
Постачальник:
ВАРЯНИК ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2753903457
-
Контактна особа:
Варяник О.В. +380991571714
-
Адреса:
01000, Україна, м. Київ, г. Киев, Запорізька обл. місто Запоріжжя ВУЛИЦЯ ЖУКОВСЬКОГО будинок 82 квартира 31
Номер договору:
58-П
Сума договору:
31 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.06.2021 08:59
Статус:
Виконаний