-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Додаткові послуги з обстеження та паспортизації мостового переходу через ГТС Дніпровської ГЕС філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго").
Тендер Prozorro UA-2021-05-28-000353-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
2 283 935.79
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 22 839.00 UAH
мін. крок: 1% або 22 839.00 UAH
Номер:
692c9c792ec44c9394003e4c1d708ae1
Внутрішній номер закупівлі:
10089894
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-28-000353-a
Замовник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
– Пилипенко В.М. – начальник гідротехнічного відділу, тел. +38 04596 58 464, e-mail: v.pylypenko@uhe.gov.ua (надання роз’яснень учасникам процедури закупівлі, що стосуються технічного завдання). – Цимбал Юрій В'чеславович – заступник директора департаменту організації закупівель, тел.: +38 04596 58 639; e-mail: y.tsymbal@uhe.gov.ua (надання роз’яснень учасникам процедури закупівлі, що стосуються підготовки пропозицій). 0459658620, +380459658357, +380459658471, +380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 283 935.79 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.05.2021 09:43 - 05.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2021 09:43 - 15.06.2021 09:00
Аукціон:
16.06.2021 15:26 - 16.06.2021 15:47
Період кваліфікації:
16.06.2021 15:47 - 24.06.2021 15:57
Період завантаження договору:
24.06.2021 15:57 - 14.07.2021 15:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 283 935.79 ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Додаткові послуги з обстеження та паспортизації мостового переходу через ГТС Дніпровської ГЕС філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго").