-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Турнікет двопрохідний для Вищого антикорупційного суду
Тендер Prozorro UA-2021-05-27-013696-b
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі неможливості надання документів українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою, також додатково надається переклад на українську мову. Переклад документа має бути посвідчений підписом перекладача разом з його печаткою (у випадку використання) та підписом Учасника або ж посвідчений нотаріально (на розсуд Учасника). Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально. Номенклатура: Турнікет двопрохідний - код ДК 021:2015 – 35123100-3 Системи на основі магнітних карток
Завершена
490 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
Номер:
405ba950b0884e8687d67a90dc53f40d
Внутрішній номер закупівлі:
10086226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-27-013696-b
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Грищенко В.А. 380443631785 V.HRYSHCHENKO@VAKS.GOV.UA https://hcac.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 900.00 UAH
Період уточнення:
27.05.2021 17:28 - 03.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2021 17:28 - 13.06.2021 10:00
Аукціон:
14.06.2021 12:54 - 14.06.2021 13:15
Період кваліфікації:
14.06.2021 13:15 - 18.06.2021 16:31
Період завантаження договору:
18.06.2021 16:31 - 08.07.2021 16:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвпродовж 10 (десяти) банківських днів з моменту отримання товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Турнікет двопрохідний для Вищого антикорупційного суду
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕРТЕК"
Оскарження: 18.06.2021 16:31 - 29.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41922095
-
Контактна особа:
Поєдинчук Юлия 380577565601 JULIA.POYEDINCHUK@EVERTECH.COM.UA https://evertech.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61072, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 31-А
Оскарження: 18.06.2021 16:31 - 29.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
485 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
475 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2021 16:31
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВ Віннком Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
36942282
-
Контактна особа:
Віннком Україна +380445949824 dzo@winncom.com.ua https://winncom.com.ua/
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, Київ, офіс 209, вул. Василя Стуса, 35-37, блок 7
Початкова пропозиція
482 766.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
477 866.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
8be213f137bf4c47a47aeb33d6685fa6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-27-013696-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕРТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41922095
-
Контактна особа:
Поєдинчук Юлия 380577565601 JULIA.POYEDINCHUK@EVERTECH.COM.UA https://evertech.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61072, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 31-А
Номер договору:
185/21
Сума договору:
475 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
396 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний