-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Бензин марки А-95 (талони)
Тендер Prozorro UA-2021-05-27-002208-c
Завершена
25 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f68b3788faf4e6aaa8003ec791c40fa
Внутрішній номер закупівлі:
10082708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-27-002208-c
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00728641
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, вулиця Ярослава Мудрого,23/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прохоренко Тетяна Миколаївна +380536172605 surmilo.tanya2011@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
17.03.2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю: UA-2021-03-17-000829-а. Проте станом на 02.04.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 05.04.2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю: UA-2021-04-05-002651-b. Проте знову ж таки станом на 23.04.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «Бензин марки А-95 (талони)» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «09130000-9 – Нафта і дистиляти» через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписБензин марки А-95 (талони)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
860 літр
Період постачання
01.06.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДЕЖДА 1988"
Оскарження: 27.05.2021 16:24 - 07.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895048
-
Контактна особа:
Крачко Олександр Георгійович +380504012671
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м.Полтава, Київський район, вул. Зіньківська, 19-б
Оскарження: 27.05.2021 16:24 - 07.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
25 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.05.2021 16:24
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
296cfd4126e541c8a7affc4f85322649
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-27-002208-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДЕЖДА 1988"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895048
-
Контактна особа:
Крачко Олександр Георгійович +380504012671
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м.Полтава, Київський район, вул. Зіньківська, 19-б
Номер договору:
22/06
Сума договору:
11 628.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 690.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
07.06.2021 00:00
Статус:
Підписаний