• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Автомобільний бензинА-92 (талони), Дизельне паливо (талони), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти

Документи, які надаються учасником викладаються українською мовою

Завершена

881 630.00 UAH з ПДВ
Номер: 8fd6db6613e94a8bb6fde4da661b1c50
Внутрішній номер закупівлі: 10061627
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-26-011954-b   
Замовник: 6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
Контактна особа: Лариса Дзюба +380508562665 dprz6-zakupivli@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: На виконання вимог Закону 6 державним пожежно-рятувальним Головного управління ДСНС України у Донецькій області двічі оголошувало процедури відкритих торгів на закупівлю Автомобільний бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти (ідентифікатори закупівель UA-2021-04-06-007747-a та UA-2021-04-26-005666-a), які були відмінені у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (звіти про результати проведення процедури закупівлі про проведену процедуру UA-2021-04-06-007747-а від 23.04.2021 та UA-2021-04-26-005666-а від 12.05.2021 року відповідно). Відповідно до ч.4 та 10 ст.3 Закону, відносини, пов’язані із сферою публічних закупівель, регулюються виключно Законом і не можуть регулюватися іншими законами, крім випадків, встановлених Законом. Забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законом. Згідно з п.1 ч.2 ст.40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником, як виняток, у разі, якщо замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Враховуючи вищезазначене, тендерний комітет 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області прийняв рішення провести переговорну процедуру на закупівлю Автомобільний бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти.
Очікувана вартість: 881 630.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (талони)
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 12400 літр
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 84122, Україна, Донецька область, м. Слов'янськ, пров. Мартиненка,1 На карті
Дизельне паливо (талони)
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 22300 літр
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 84122, Україна, Донецька область, м. Слов'янськ, пров. Мартиненка,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДОРА"

Оскарження: 26.05.2021 15:48 - 06.06.2021 00:00
Ціна пропозиції 881 630.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2021 15:48
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 7d049f768ffc4da8a76be6d1617c9712
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-26-011954-b-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДОРА"
Номер договору: 75
Сума договору: 354 088.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 295 073.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 07.06.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 75 (ПММ) 881630,00.pdf
pdf
ПВЗ до договору 75 від 07.06.2021.pdf
pdf
Д.У.1 від 31.08.2021 (зменшення договору).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Д.У.2 від 23.11.2021 до договору 75 від 07.06.2021 .pdf
pdf
ПВЗ дог.75 від 07.06.2021 .pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ЗпВД дог.75 від 07.06.2021.pdf
p7s
sign.p7s