-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори)
Тендер Prozorro UA-2021-05-25-010784-b
Кількість продуктових наборів – 2000 штук. Поставка двома партіями: 1) Продуктові набори до Міжнародного дня громадян похилого віку - 1 250 шт до 24.09.2021 за адресою: 02222, м. Київ, вул. Беретті, 18 (700 шт); 02166, м. Київ, вул. Кубанської України, 26-А (550 шт); 2) Продуктові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю - 750 шт до 25.11.2021 за адресою: 02222, м. Київ, вул. Беретті, 18. Склад одного продуктового набору: 1.Консерва рибна бички в томатному соусі, 240 г шт 2 2.Консерва рибна шпроти в олії, 150 г шт 1 3.Горошок зелений консервований, 400-420 г шт 1 4.Олія соняшникова рафінована фасована, 0,87-1 л шт 2 5.Цукор білий, 1 кг шт 1 6.Чай цейлонський крупнолистовий 100 г шт 1 7.Крупа гречана першого ґатунку, 1 кг шт 1 8.Цукерки Ромашка, 200 г уп 1 9.Цукерки льодяники Мікс, 200 г уп 1 10.Печиво цукрове в уп., 185-200 г шт 2 11.Яловичина тушкована вищого ґатунку, 500-525 г шт 1 Всього одиниць у складі одного продуктового набору: 14 Закупівля здійснюється на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 18.12.2018 № 459/6510 (в редакції рішення Київської міської ради від 24.12.2020 № 19/19), відповідно до Порядку забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням та/або продуктовими наборами малозабезпечених, одиноких громадян та інших верств населення міста Києва, затвердженого наказом Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.08.2019 № 186, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 22.08.2019 за № 194/2371 (в редакції наказу Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації від 19.01.2021 № 03, зареєстрованого в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерстві юстиції (м. Київ) 10.02.2021 за № 20/368, зі змінами, внесеними наказом Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації «Про внесення змін до Порядку забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням та/або продуктовими наборами малозабезпечених, одиноких громадян та інших верств населення міста Києва» від 11.03.2021 № 64, зареєстрованим в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерстві юстиції (м. Київ) 29.03.2021 за № 60/408).
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
25283364
-
Адреса:
02097, Україна, Київська область, Київ, вул. Будищанська, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються відповідно до частини першої статті 49 Бюджетного кодексу України за фактом поставки. Покупець сплачує вартість товару за цінами, зазначеними в Специфікації, в національній валюті України шляхом банківського переказу на поточний рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання видаткової накладної уповноваженими представниками Сторін. Покупець, при наявності цільових коштів здійснює оплату Товару на підставі документів, що підтверджують факт поставки (видаткової накладної). Попередня оплата Товару не передбачається. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки здійснюються протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
35054725
-
Контактна особа:
Оксана Вороніна +380677097389 solsvit2007@ukr.net
-
Адреса:
21011, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ГОНТИ будинок 96-А
Оскарження: 16.06.2021 09:53 - 27.06.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
34200887
-
Контактна особа:
Світлана Назаренко 3800442235593 NNN-SSS-VVV@UKR.NET
-
Адреса:
26400, Україна, Кіровоградська область, Благовіщенське, 26400, Кіровоградська обл.,Благовіщенський район, м. Благовіщенське,вул. Гагаріна, 7 кв.6
-
Код ЄДРПОУ:
20423276
-
Контактна особа:
Сергій Клинчук +380674107136 klinser@ukr.net
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ БЯЛИКА, будинок 10
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
35054725
-
Контактна особа:
Оксана Вороніна +380677097389 solsvit2007@ukr.net
-
Адреса:
21011, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ГОНТИ будинок 96-А