• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015, код 09110000-3 – тверде паливо (Вугілля кам’яне марки ДГ 13-100).

Вугілля кам'яне марки ДГ 13-100

Торги відмінено

2 850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 71 250.00 UAH
Номер: 6d92368baef7428a9f1019303780fe45
Внутрішній номер закупівлі: 1000287
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-06-16-000769-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, молоді та спорту ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Галах Світлана Іванівна 380661928938 galahsvetlana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 71 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 85 500.00 UAH
Період уточнення: 16.06.2017 13:55 - 23.07.2017 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2017 13:55 - 02.08.2017 00:00
Аукціон: з 02.08.2017 11:04

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015, код 09110000-3 – Тверде паливо ( вугілля кам'яне марки ДГ 13-100)
Код ДК 021:2015: 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі
Кількість 950 тонни
Період постачання 25.08.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 27400, Україна, Кіровоградська область, За адресою навчально-виховних закладів, підпорядкованих відділу освіти., За адресою навчально-виховних закладів, підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту На карті

Інформація про скасування

Номер: 0b29297c1ab74124991d2b7d0a5a7dec
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: п.1 абз.2 ст.31 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник відміняє торги в разі: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування: 21.07.2017 10:40
Статус:
Виконано