-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виявлення ділянок (місць) концентрації ДТП та розробка заходів по їх ліквідації на автомобільних дорогах загального користування державного значення Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2021-05-17-002947-a
Завершена
253 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 265.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 265.00 UAH
Період оскарження:
17.05.2021 16:56 - 29.05.2021 00:00
Нічого не знайдено.