-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини)
Тендер Prozorro UA-2021-05-11-001454-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою
Завершена
279 467.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 397.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 397.34 UAH
Період оскарження:
11.05.2021 10:08 - 23.05.2021 00:00
Вимога
Є відповідь
Технична частина
Номер:
b777c77f32b54439879be1fc9825602f
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-05-11-001454-a.b1
Назва:
Технична частина
Вимога:
Шановний замовник, прошу звернути Вашу увагу на те, що в додатку 3 Технічні (якісні) вимоги до предмета закупівлі ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності, однією з вимог є : Виробник - Україна, Білорусія, Японія, Південна Корея, країни ЄС. Постачальник ТОВ Укравтозапчастина пропонує шину виробника Petlas (Туреччина), яка не є країною ЄС. Прохання – відхилити даного учасника, пропозиція якого не відповідає Вашим вимогам. В іншому випадку будемо змушені звернутися до органів оскарження.
Пов'язані документи:
Учасник
- Безымянный.png 01.06.2021 17:18
- Протокол розгляду № 105 від 04.06.2021р..PDF 04.06.2021 15:42
Дата подачі:
01.06.2021 17:18
Вирішення:
Під час оцінки Тендерної пропозиції Учасника ТОВ «Укравтозапчастина «було враховано ряд перваг та пакет документів, які були надані у її складі, а саме:
- Запропоновані учасником товари за станом конструкції мають відповідати вимогам виробника, Європейської угоди1, Правил ЄЕК ООН N 30, N 54, N 64, N 75, N 88, N 108, N 109, доданих до Угоди2, або актів законодавства ЄС, наведених у додатку 2 до Вимог, документам з питань переобладнання відповідно до Порядку переобладнання5, вимогам пункту 6.3.1 ДСТУ 3649:2010 відносно товарів, вимоги до яких, були встановлені Додатком 3 до Тендерної документації.
- Запропоновані товари містять підтвердження відповідності міжнародним стандартам, технічними характеристиками мають переваги відповідно до ПДР, пунктів 6.3.2 - 6.3.6 ДСТУ 3649:2010 стосовно ТЗ категорій L, M, N, O. Пункт 6.3.6 ДСТУ 3649:2010 що стосується шин, відновлених за Правилами ЄЕК ООН N 108, N 109 оскільки мають відповідне маркування (номер сертифіката затвердження на відповідність шини Міжнародним Правилам UN ЕСЕ; знак відповідності вимогам директив тощо);
- Виробником товару не є країна, до якої застосовано санкції візповідно до Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 №1644-VII, Указу Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" від 16.09.2015 №549/2015, розпорядження Кабінету Міністрів України «Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів» від 11.09.2014 №829-р., Указу Президента України від 14 травня 2021 року № 203/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» а вказана вимога стосується заборона здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб-резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також державних закупівель у інших суб'єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції.
Статус вимоги:
Відхилено