-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Підшипники
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-002224-b
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації.
Завершена
10 780 487.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 726.39 UAH
мін. крок: 0% або 726.39 UAH
Період оскарження:
07.05.2021 11:25 - 03.06.2021 00:00
Вимога
Відхилено
Вимога до Лоту 2
Номер:
f49213871dcf4497af910374f4312bc1
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-05-07-002224-b.b1
Назва:
Вимога до Лоту 2
Вимога:
Доброго дня. Наша компанія має намір прийняти участь у Лоті № 2 по закупівлі UA-2021-05-07-002224-b.
Однак, детально вивчивши вимоги технічної специфікації, викладеної у Додатку 4 до Документації,нами виявлено, що технічна специфікація містить вираз: "У разі, якщо дані Технічні вимоги містять посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму......або виробника, то вважається, що Технічні вимоги містять вираз «або еквівалент»".
Разом з тим, по кожній позиції підшипників Замовник самостійно визначив перелік компаній-виробників підшипників (колонка 3 у таблиці 1. Інформація про кількісні та якісні характеристики предмета закупівлі), продукція яких може пропонуватися учасниками, це фактично обмежує конкуренцію та звужує коло потенційних учасників закупівлі.
Так, відповідно до положень статті 23 ЗУ "Про публічні закупівлі": "Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників". Наша ж компанія має намір запропонувати продукцію виробників,яких немає в переліку компаній-виробників еквівалентів підшипників, та яка повністю відповідає всім технічним характеристикам (викладеним у колонці 4 таблиці 1. Інформація про кількісні та якісні характеристики предмета закупівлі). Проте, наявні положення документації, де зазначено вичерпний перелік таких виробників по всім 176 позиціям, є дискримінаційними по відношенню до нас.
Вимоги п.2.7 Додатку 4 просимо доповнити та надати можливість учасникам підтвердити повноваження Учасника на поставку товару згідно даного Тендеру листом не тільки від виробника, а й від дилера або дистриб’ютора.
Враховуючи вищенаведене та відповідно до статті 24 звертаємося до Уповноваженої особи Замовника з вимогою внести зміни до Тендерної документації за Лотом № 2, а саме,
1.У колонці 3 таблиці 1. Інформація про кількісні та якісні характеристики предмета закупівлі Додатку 4 вилучити назви компаній-виробників еквівалентів підшипників.
2. п.2.7 Додатку 4 викласти у наступній редакції:
“Якщо Учасник не є виробником товару, у складі технічної документації він повинен надати завірену Учасником копію сертифіката/договору дистриб’ютора та/або дилера виробника, або лист авторизації від виробника або дилера або дистриб’ютора , який підтверджує повноваження Учасника на поставку товару згідно даного Тендеру.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
25.05.2021 19:29
Вирішення:
Частиною 4 статті 23 Закону Україна «Про публічні закупівлі» передбачено, що Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент". Тендерна документація містить перелік еквівалентів які задовільнять вимоги замовника, та обґрунтування даних посилань. Тобто Замовник не може обмежувати вимоги лише однією маркою чи виробником. В даному випадку Замовник має посилання на декількох різних виробників, що дає можливість учаснику обирати товар, який він має змогу поставити. Отже коло учасників жодним чином не обмежене. Технічні характеристики до предмету закупівлі не є дискримінаційними, якщо в сукупності всім таким характеристикам, установленим замовником у тендерній документації, відповідає щонайменше продукція двох виробників. Для учасників надана можливість обирати щонайменше з чотирьох виробників, тому така вимога тендерної документації не є дискримінаційною. Замовник наголошує, що закупівля підшипників, вказаних виробників здійснюється з метою забезпечення на енергогенеруючому підприємстві сумісності з раніше поставленим обладнанням та використовуюся для заміни дефектних підшипників для уникнення проблем технічного характеру, а також для підтримування високого рівня надійності.
Щодо вимоги по зміні формулювання пункту 2.7. всі виробники підшипників застерігають, що оригінальність продукції може бути забезпечена при поставках через авторизованого дистриб’ютора (дилера), крім того гарантія на продукцію розповсюджується лише у випадку поставки через авторизованого дистриб’ютора (дилера). Дана вимога необхідна для встановлення правового зв’язку Учасника з виробником та застереження Замовника від неоригінальної продукції.
Статус вимоги:
Відхилено
Вимога
Є відповідь
Недостовірність надання інформації учасником
Номер:
8c11803ae3eb41fc9e1340f0d84dfa79
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-05-07-002224-b.b5
Назва:
Недостовірність надання інформації учасником
Вимога:
Опис у доданому файлі
Пов'язані документи:
Учасник
- Вимога по тендеру UA-2021-05-07-002224-b ЛОТ 1.PDF 10.08.2021 15:29
- Відповідь ДП Кривбасстандартметрологія.pdf 10.08.2021 15:29
- Запит до ДП Кривбасстандартметрологія.pdf 10.08.2021 15:29
- Лист та договір про наявність працівників з актом .dotx 10.08.2021 15:29
- Лист та договір про наявність працівників з актом.pdf 10.08.2021 15:29
- Сертифікат відповідності UA.033.0114-21.jpeg 10.08.2021 15:29
- сертифікат дистриб`юторства та ГОСТ 520-2014-1.pdf 10.08.2021 15:29
Дата подачі:
10.08.2021 15:29
Вирішення:
Відповідно до частини 3 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні та протоколі розгляду тендерних пропозицій, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям.
У даній вимозі від учасника відсутнє звернення щодо надання додаткової інформації про причини невідповідності пропозиції ТОВ «ТД «ПІДШИПНИКЦЕНТР» умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям.
Відповідно до частини 15 статті 29 Закону Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції.
У разі отримання достовірної інформації про невідповідність переможця процедури закупівлі вимогам кваліфікаційних критеріїв, підставам, установленим частиною першою статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Замовником буде направлено звернення за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі якщо учасника ТОВ ЦНВП «ПРОМСИЛА» буде визначено переможцем процедури закупівлі, та отримано підтвердження щодо недійсності наданого в тендерній пропозиції Сертифікату – Замовником будуть вжиті відповідні міри.
Статус вимоги:
Не задоволено
Скарга
Виконана замовником
Скарга на кваліфікацію
Номер:
e8fd2bb168bd42dfac969b704f292fb9
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-05-07-002224-b.b3
Назва:
Скарга на кваліфікацію
Скарга:
У файлі
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга Киевтеплоэнерго.docx 05.07.2021 14:39
- Скарга Київтеплоенерго.PDF 05.07.2021 14:39
- Додаток 1 до Скарги КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО UA-2021-05-07-002224-b лот 1.pdf 05.07.2021 14:39
- Скарга на закупівлю UA-2021-05-07-002224-b Остаточна.pdf 05.07.2021 18:53
- Скарга на закупівлю UA-2021-05-07-002224-b Остаточна.pdf.p7s 05.07.2021 18:53
- Скарга Киевтеплоэнерго UA-2021-05-07-002224-b ЛОТ 1. ДОПОВНЕНА ОСТАТОЧНО.pdf 07.07.2021 09:25
- Скарга Киевтеплоэнерго UA-2021-05-07-002224-b ЛОТ 1. ДОПОВНЕНА ОСТАТОЧНО.pdf.p7s 07.07.2021 09:25
- Сертифікат відповідності № UA.OC-01.0274-21.pdf 07.07.2021 09:25
- Сертифікат №СУЯ. 19-21.PDF 07.07.2021 09:25
- Скарга Киевтеплоэнерго UA-2021-05-07-002224-b ЛОТ 1. ДОПОВНЕНА ОСТАТОЧНО.docx 07.07.2021 09:25
- Відповідь ДП Кривбасстандартметрологія.pdf 16.07.2021 15:50
- Додаток до скарги.pdf 16.07.2021 15:50
- Запит до ДП Кривбасстандартметрологія.pdf 16.07.2021 15:50
- Сертифікат відповідності UA.033.0114-21.jpeg 16.07.2021 15:50
- рішення від 07.07.2021 №15333.pdf 08.07.2021 11:49
- Інформація про пернесення розгляду скарги від 16.07.2021 №13362.pdf 16.07.2021 20:51
- Інформація про перенесення розгляду скарги від 19.07.2021 №13416.pdf 20.07.2021 19:14
- Інформація про резолютивну частину рішення від 30.07.2021 №17518.pdf 02.08.2021 18:17
- рішення від 30.07.2021 №17518.pdf 04.08.2021 13:54
- 4444 Пояснення 13.07.docx 13.07.2021 13:59
- 4444 Пояснення Лот 1 13.07.2021.pdf 13.07.2021 13:59
- Додаток. Каталог.pdf 13.07.2021 14:00
Дата прийняття скарги до розгляду:
05.07.2021 16:08
Дата розгляду скарги:
16.07.2021 12:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
08.07.2021 11:50
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
04.08.2021 13:55
Дата виконання рішення Замовником:
09.08.2021 11:10
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Рішення виконано. Скасовано рішення про допущення тендерної пропозиції
товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОМСИЛА" до аукціону за процедурою
закупівлі — "Підшипники", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі
Уповноваженого органу за № UA-2021-05-07-002224-b, за лотом № 1.
Задовільнена:
Так
Скарга
Відхилено
Скарга на кваліфікацію
Номер:
ead06e9bb4a643ed96c0d2595bf184a3
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-05-07-002224-b.c4
Назва:
Скарга на кваліфікацію
Скарга:
У файлі
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга Киевтеплоэнерго UA-2021-05-07-002224-b ЛОТ 2.pdf 06.07.2021 11:57
- Скарга Киевтеплоэнерго UA-2021-05-07-002224-b ЛОТ 2.pdf.p7s 06.07.2021 11:58
- Скарга Киевтеплоэнерго ЛОТ 2.docx 06.07.2021 11:58
- Сертифікат відповідності № UA.OC-01.0274-21.pdf 07.07.2021 09:35
- Сертифікат №СУЯ. 19-21.PDF 07.07.2021 09:35
- Скарга Киевтеплоэнерго UA-2021-05-07-002224-b ЛОТ 2. ДОПОВНЕНА ОСТАТОЧНО.docx 07.07.2021 09:35
- Скарга Киевтеплоэнерго UA-2021-05-07-002224-b ЛОТ 2. ДОПОВНЕНА ОСТАТОЧНО.pdf 07.07.2021 09:35
- Скарга Киевтеплоэнерго UA-2021-05-07-002224-b ЛОТ 2. ДОПОВНЕНА ОСТАТОЧНО.pdf.p7s 07.07.2021 09:35
- рішення від 08.07.2021 № 15437.pdf 09.07.2021 10:14
- інформація про перенесення розгляду скарги від 19.07.2021 № 13409.pdf 20.07.2021 13:20
- інформація про резолютивну частину рішення від 30.07.2021 № 17517.pdf 02.08.2021 17:59
- рішення від 30.07.2021 № 17517.pdf 04.08.2021 13:10
- 4444 Пояснення Лот 2 14.07.docx 14.07.2021 14:56
- 4444 Пояснення Лот 2 14.07.pdf 14.07.2021 14:56
Дата прийняття скарги до розгляду:
06.07.2021 11:59
Дата розгляду скарги:
19.07.2021 15:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
09.07.2021 10:14
Дата прийняття рішення про відхилення скарги:
04.08.2021 13:10
Задовільнена:
Так
Скарга
Скасована
Скарга на кваліфікацію
Номер:
323026974d324524a83c655ea0291184
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-05-07-002224-b.b2
Назва:
Скарга на кваліфікацію
Скарга:
У файлі
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга Київтеплоенерго.PDF 05.07.2021 14:31
- Додаток 1 до Скарги КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО UA-2021-05-07-002224-b лот 1.pdf 05.07.2021 14:31
- Скарга Киевтеплоэнерго.docx 05.07.2021 14:31
- Статистика 2021 Заверено.pdf 05.07.2021 14:37
Причина:
Скарга скасована суб'єктом оскарження
Дата скасування:
05.07.2021 14:38