• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Пластик паперово-шаруватий (37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва)

Пластик паперово-шаруватий (37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва)

Завершена

4 400 770.08 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 11 001.93 UAH
Період оскарження: 21.04.2021 17:26 - 20.05.2021 00:00
Скарга
Виконана замовником

СКАРГА НА ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ ТА ДІЮ ЗАМОВНИКА

Номер: 28c55c13fc5440c0859e1715476d53b2
Ідентифікатор запиту: UA-2021-04-21-011105-c.c2
Назва: СКАРГА НА ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ ТА ДІЮ ЗАМОВНИКА
Скарга:
Замовник відкритих торгів з публікацією англійською мовою на закупівлю «Пластик паперово-шаруватий (37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва)» (за номером оголошення про проведення процедури закупівлі, що оприлюднене на веб-порталі уповноваженого органу UA-2021-04-21-011105-c ● d56143c138714b889e71e2f711663efb та відповідним посиланням на сторінку закупівлі: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-21-011105-c) (надалі по тексту – процедура закупівлі), Філія «Центр забезпечення виробництва» Акціонерного товариства «Українська залізниця» (надалі по тексту – Замовник), 04 червня 2021 р. на сторінці закупівлі оприлюднив Протокол розгляду тендерних пропозицій (надалі по тексту – Протокол) по Лоту №2. Тендерна документація та Протокол розміщені у загальному доступі на сторінці веб-порталу Уповноваженого органу (prozorro.gov.ua). Цим протоколом Замовник відхилив пропозиції учасників ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕДТЕХНОТРЕЙД», ТОВ "ТРАНСДЕТАЛЬСЕРВІС", та допустив до аукціону – ТОВ САНТАНА ОЙЛ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БЕНЕФІТ". Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕДТЕХНОТРЕЙД» (надалі по тексту – Скаржник), яке є учасником цієї закупівлі по Лоту №2, не згодний з відхиленням своєї пропозиції за наведеною у Протоколі підстави та допущенням до аукціону пропозиції учасника ТОВ «САНТАНА ОЙЛ», та повідомляє Колегії про те, що Замовник своїм прийнятим рішенням у Протоколі розгляду тендерних пропозицій від 04 червня 2021 р. та дією порушив Закон та застосував необ’єктивний підхід до розгляду документів їх пропозиції, так як мав відхилити ТОВ «САНТАНА ОЙЛ» з підстави невідповідності умовам тендерної документації та невідповідності кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону, у порядку передбаченому статтею 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Законом передбачено право на оскарження прийнятих рішень та дії замовника. Скаржник категорично не погоджується з таким рішенням та дією Замовника, у звязку з чим, звертається до органу оскарження з метою захисту своїх прав та законних інтересів, у встановлені Законом строки.
Дата розгляду скарги: 23.06.2021 15:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 14.06.2021 13:27
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 12.07.2021 19:55
Дата виконання рішення Замовником: 13.07.2021 15:43
Коментар замовника щодо усунення порушень: На виконання рішення Колегії від 07.07.2021 № 15340-р/пк-пз, замовником скасовано рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "РЕДТЕХНОТРЕЙД" та рішення про допущення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "САНТАНА ОЙЛ" до аукціону за процедурою закупівлі — "Пластик паперово-шаруватий (37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва)", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2021-04-21-011105-c, за лотом № 2.
Задовільнена: Так
Автор: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕДТЕХНОТРЕЙД», Дзєва Андрій 380636505540 redtechnotrade@gmail.com
Скарга
Виконана замовником

СКАРГА НА ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ ТА ДІЮ ЗАМОВНИКА

Номер: 7fac55c0a9264b67b0033d31121e8b52
Ідентифікатор запиту: UA-2021-04-21-011105-c.c1
Назва: СКАРГА НА ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ ТА ДІЮ ЗАМОВНИКА
Скарга:
Замовник відкритих торгів з публікацією англійською мовою на закупівлю «Пластик паперово-шаруватий (37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва)» (за номером оголошення про проведення процедури закупівлі, що оприлюднене на веб-порталі уповноваженого органу UA-2021-04-21-011105-c ● d56143c138714b889e71e2f711663efb та відповідним посиланням на сторінку закупівлі: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-21-011105-c) (надалі по тексту – процедура закупівлі), Філія «Центр забезпечення виробництва» Акціонерного товариства «Українська залізниця» (надалі по тексту – Замовник), 04 червня 2021 р. на сторінці закупівлі оприлюднив Протокол розгляду тендерних пропозицій (надалі по тексту – Протокол) по Лоту №1. Тендерна документація та Протокол розміщені у загальному доступі на сторінці веб-порталу Уповноваженого органу (prozorro.gov.ua). Цим протоколом Замовник відхилив пропозиції учасників ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕДТЕХНОТРЕЙД», ТОВ "ТРАНСДЕТАЛЬСЕРВІС", та допустив до аукціону – ТОВ САНТАНА ОЙЛ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БЕНЕФІТ". Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕДТЕХНОТРЕЙД» (надалі по тексту – Скаржник), яке є учасником цієї закупівлі по Лоту №1, не згодний з відхиленням своєї пропозиції за наведеною у Протоколі підстави та допущенням до аукціону пропозиції учасника ТОВ «САНТАНА ОЙЛ», та повідомляє Колегії про те, що Замовник своїм прийнятим рішенням у Протоколі розгляду тендерних пропозицій від 04 червня 2021 р. та дією порушив Закон та застосував необ’єктивний підхід до розгляду документів їх пропозиції, так як мав відхилити ТОВ «САНТАНА ОЙЛ» з підстави невідповідності умовам тендерної документації та невідповідності кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону, у порядку передбаченому статтею 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Законом передбачено право на оскарження прийнятих рішень та дії замовника. Скаржник категорично не погоджується з таким рішенням та дією Замовника, у звязку з чим, звертається до органу оскарження з метою захисту своїх прав та законних інтересів, у встановлені Законом строки.
Дата розгляду скарги: 23.06.2021 15:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 11.06.2021 17:35
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 12.07.2021 18:00
Дата виконання рішення Замовником: 13.07.2021 15:40
Коментар замовника щодо усунення порушень: На виконання рішення Колегії від 07.07.2021 № 15339-р/пк-пз, замовником скасовано рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "РЕДТЕХНОТРЕЙД" та рішення про допущення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "САНТАНА ОЙЛ" до аукціону за процедурою закупівлі — "Пластик паперово-шаруватий (37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва)", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2021-04-21-011105-c, за лотом № 1.
Задовільнена: Так
Автор: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕДТЕХНОТРЕЙД», Дзєва Андрій 380636505540 redtechnotrade@gmail.com
Скарга
Виконана замовником

Скарга

Номер: dd048770e7024c678db17678a685e5e5
Ідентифікатор запиту: UA-2021-04-21-011105-c.c4
Назва: Скарга
Скарга:
Неправомірне відхилення тендерної пропозиції
Дата розгляду скарги: 23.06.2021 15:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 11.06.2021 16:59
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 29.06.2021 19:29
Дата виконання рішення Замовником: 13.07.2021 15:37
Коментар замовника щодо усунення порушень: На виконання рішення Колегії від 23.06.2021 № 14159-р/пк-пз, замовником скасовано рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "ТРАНСДЕТАЛЬСЕРВІС" за процедурою закупівлі — "Пластик паперово-шаруватий (37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва)", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2021-04-21-011105-c, за лотом № 2.
Задовільнена: Так
Автор: ТОВ "ТРАНСДЕТАЛЬСЕРВІС", Очкур Сергій 380997371976 transdetalservice@gmail.com
Скарга
Виконана замовником

Скарга

Номер: 7b241b35567b49b3899c671444332073
Ідентифікатор запиту: UA-2021-04-21-011105-c.c3
Назва: Скарга
Скарга:
Неправомірне відхилення тендерної пропозиції
Дата розгляду скарги: 23.06.2021 15:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 14.06.2021 12:35
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 29.06.2021 19:05
Дата виконання рішення Замовником: 13.07.2021 15:35
Коментар замовника щодо усунення порушень: На виконання рішення Колегії від 23.06.2021 № 14158-р/пк-пз, замовником скасовано рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "ТРАНСДЕТАЛЬСЕРВІС" за процедурою закупівлі — "Пластик паперово-шаруватий (37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва)", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2021-04-21-011105-c, за лотом № 1.
Задовільнена: Так
Автор: ТОВ "ТРАНСДЕТАЛЬСЕРВІС", Очкур Сергій 380997371976 transdetalservice@gmail.com