-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розробка проекту землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду ландшафтного заказника місцевого значення «Балка Північна Червона»)
Тендер Prozorro UA-2021-04-16-005657-c
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період оскарження:
16.04.2021 16:34 - 30.04.2021 00:00
Нічого не знайдено.