-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Сир твердий "Король Артур" ТМ Добряна, сир плавлений ТМ "Добряна", сир кисломолочний ТМ "Добряна"
Тендер Prozorro UA-2021-04-13-003114-c
постачальник повинен бути із Сумської області та постачати продукцію за власний рахунок
Завершена
112 193.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 121.94 UAH
мін. крок: 1% або 1 121.94 UAH
Період оскарження:
13.04.2021 11:12 - 17.04.2021 11:17
Вимога
Залишено без розгляду
Про усунення порушень
Номер:
2b56e4ef88f443e08cd4ca544a882058
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-04-13-003114-c.a1
Назва:
Про усунення порушень
Вимога:
Проаналізувавши підставу для відхилення та вимоги до учасників встановлених замовником слідує наступне. Замовник встановлюючи в оголошенні вимоги до учасників, що обмежують конкуренцію порушив принципи публічних закувіпель передбачених ст. 5 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) , а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія, ефективність та прозорість, недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі. Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Відповідно до п. 5 ст. 14 Закону оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Замовник шляхом необгрунтованого відхилення, з підстав, що не встановлені замовником в оголошенні, найбільшекономічно вигідної пропозиції відстоює інтереси учасника пропозиція якого є найдорожчою, що призводить до не економії бюджетних коштів.
Тому, просимо надата роз’яснення щодо підстав відхилення пропозиції ТОВ “СПК” з вказанням пінктів оголошення, яким не відповідає його пропозиція та надати роз’яснення щодо необхідності вказання в технічних вимогах до предмета закупівлі лише однієї торгової марки. Повідомляємо, що молочна продукці виготовляється за встановленими державою стандартами, тому якісні показники аналогічні.
З вищевикладеного слідує, що замовник порушив вказані норми права, тому вимагаємо усунути порушення, у разі відсутності такої можливості скасувати торги. Якщо замовник не здійснить заходи, учасник ТОВ “СПК” вимушений буде звернутися за захистом своїх прав.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
28.04.2021 13:45
Вирішення:
Доброго дня! Ваше оскарження не є правомірним, оскільки в пропозиції Вами було вказано продукцію однієї торгової марки, а в тендерній документації надані копії декларацій на інші торгові марки.Також відсутні документи, які підтверджують якість продукції
Статус вимоги:
Не задоволено
Дата прийняття рішення про залишення скарги без розгляду:
02.05.2021 13:58