-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-03-31-001572-b
код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Період оскарження:
31.03.2021 14:51 - 22.04.2021 00:00
Нічого не знайдено.