-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного, (Взуття різне чоловіче та жіноче)
Тендер Prozorro UA-2017-05-15-000111-c
Строк поставки товарів – не більше 10 календарних днів з дати отримання Постачальником письмової заявки Покупця
Завершена
1 254 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 546.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 546.00 UAH
Період оскарження:
15.05.2017 10:38 - 27.05.2017 00:00
Нічого не знайдено.