-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015: 38430000- Детектори та аналізатори (Аналізатор сечі) (НК 024:2019 код 35774 « Аналізатор сечі, напів-автоматизований»
Тендер Prozorro UA-2021-03-26-008808-c
Категорія Замовника: Згідно п. 3, ч. 1, ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі", Пропозиції готуються українською мовою
Завершена
46 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 460.00 UAH
мін. крок: 1% або 460.00 UAH
Період оскарження:
26.03.2021 12:40 - 08.04.2021 00:00
Нічого не знайдено.