-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт бгагоустрію території Комунального закладу «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» розташований за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Машинобудівників, 64»
Тендер Prozorro UA-2021-03-20-000239-a
Завершена
3 268 092.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 340.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 340.46 UAH
Період оскарження:
20.03.2021 15:22 - 02.04.2021 00:00
Нічого не знайдено.