-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Яблука свіжі
Тендер Prozorro UA-2016-04-07-000362-c
Детальні вимоги щодо закупівлі яблук свіжих описані у Додатках до оголошення про проведення допорогової закупівлі через систему електронних закупівель
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 720.00 UAH
мін. крок: 3% або 720.00 UAH
Період оскарження:
07.04.2016 16:37 - 12.04.2016 17:00
Нічого не знайдено.