-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби сталеві попередньо теплоізольовані, стики теплоізоляційні, відводи сталеві попередньо теплоізольовані)
Тендер Prozorro UA-2021-03-11-011304-b
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби сталеві попередньо теплоізольовані, стики теплоізоляційні, відводи сталеві попередньо теплоізольовані)
Торги відмінено
3 452 376.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 34 523.76 UAH
мін. крок: 1% або 34 523.76 UAH
Період оскарження:
11.03.2021 16:20 - 23.03.2021 00:00
Скарга
Виконана замовником
Порушення законодавства
Номер:
4e47d77b100543fbb2903c08eb953b02
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-03-11-011304-b.b3
Назва:
Порушення законодавства
Скарга:
Щодо визначення переможця ТОВ "БЛЕНД ГРУП"
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга Вишневе.pdf 28.07.2021 13:58
- Рішення від 30.07.2021 № 17474.pdf 02.08.2021 12:23
- Інформація про резолютивну частину рішення від 10.08.2021 № 18319.pdf 11.08.2021 17:41
- Рішення від 10.08.2021 № 18319.pdf 13.08.2021 14:34
- Протокол щодо прийняття рішення уо.jpg 07.09.2021 16:22
- Протокол про скасування рішення.docx 08.09.2021 11:44
Дата прийняття скарги до розгляду:
28.07.2021 15:05
Дата розгляду скарги:
10.08.2021 12:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
02.08.2021 12:25
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
13.08.2021 14:34
Дата виконання рішення Замовником:
08.09.2021 11:44
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Скасувати рішення від 21 липня 2021р. про визначення Товариства з обмеженою відповідальністю "БЛЕНД ГРУП" переможцем процедури закупівлі - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби сталеві попередньо теплоізольовані, стики теплоізоляційні, відводи сталеві попередньо теплоізольовані)"
Скарга
Виконана замовником
Скарга на дії замовника
Номер:
3aed494b2893471e937730b9ec9314c0
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-03-11-011304-b.c2
Назва:
Скарга на дії замовника
Скарга:
Скарга на дії замовника
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга.pdf.p7s.zip 15.04.2021 11:10
- рішення від 19.04.2021 № 8289 + лист Замовнику.pdf 20.04.2021 11:15
- Інформація про резолютивну частину рішення від 28.04.2021 № 9382.pdf 29.04.2021 16:08
- рішення від 28.04.2021 № 9382.pdf 05.05.2021 20:20
- Протокол про скасування рішення УО.pdf 19.05.2021 13:57
Дата прийняття скарги до розгляду:
15.04.2021 12:56
Дата розгляду скарги:
28.04.2021 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
20.04.2021 11:16
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
05.05.2021 20:20
Дата виконання рішення Замовником:
19.05.2021 13:57
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Порушення замовником усунено.
Скарга
Виконана замовником
Порушення законодавства в сфері публічних закупівель
Номер:
1d67515bae594ad49056e24ebf1c2241
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-03-11-011304-b.b1
Назва:
Порушення законодавства в сфері публічних закупівель
Скарга:
Щодо рішення Замовника про визначення переможця
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга Вишневе.pdf 06.04.2021 14:41
- рішення від 08.04.2021 № 7281 + лист Замовнику.pdf 08.04.2021 18:38
- Інформація про перенесення розгляду скарги від 19.04.2021 № 6381.pdf 19.04.2021 21:22
- Інформація про резолютивну частину рішення від 30.04.2021 № 9594.pdf 05.05.2021 15:24
- рішення від 30.04.2021 № 9594.pdf 07.05.2021 20:24
- Пояснення для АМКУ.pdf 13.04.2021 16:29
- Протокол про скасування рішення УО.pdf 19.05.2021 14:51
Дата прийняття скарги до розгляду:
06.04.2021 15:17
Дата розгляду скарги:
19.04.2021 17:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
08.04.2021 18:39
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
07.05.2021 20:24
Дата виконання рішення Замовником:
19.05.2021 14:51
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Замовником порушення усунені.