-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Столярні та теслярні роботи (Монтаж протипожежних дверей філії УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ")
Тендер Prozorro UA-2017-05-24-000989-c
Обсяг надання послуг: згідно додатку 1 до тендерної документації
Торги не відбулися
254 386.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 000.00 UAH
Період оскарження:
24.05.2017 15:33 - 09.06.2017 00:00
Нічого не знайдено.