-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Капітальний ремонт головного корпусу Дружківського дитячого будинку інтернату, Донецька область, м.Дружківка, вул. Люксембург Рози, буд. 38". Коригування. Додаткові роботи
Тендер Prozorro UA-2021-03-02-000726-b
"Капітальний ремонт головного корпусу Дружківського дитячого будинку інтернату, Донецька область, м.Дружківка, вул. Люксембург Рози, буд. 38". Коригування. Додаткові роботи
Завершена
1 122 561.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 612.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 612.80 UAH
Період оскарження:
02.03.2021 09:42 - 14.03.2021 00:00
Нічого не знайдено.