-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (за талонами), дизельне паливо (Євро 5) (за талонами))
Тендер Prozorro UA-2021-02-23-003161-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: тендерні пропозиції готуються українською мовою.
Завершена
541 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 705.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 705.00 UAH
Період оскарження:
23.02.2021 15:51 - 07.03.2021 00:00
Нічого не знайдено.