-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Авіаційний гас
Тендер Prozorro UA-2021-02-17-000979-b
Авіаційний гас (наливом) в тару Замовника відповідно до Технічної специфікації (Додаток 4 до ТД). Постачання Товару здійснюється партіями згідно заявок Замовника за рахунок Постачальника.
Торги не відбулися
78 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 784.00 UAH
мін. крок: 1% або 784.00 UAH
Період оскарження:
17.02.2021 11:39 - 01.03.2021 00:00
Нічого не знайдено.