-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): ноутбук, комп»ютер
Тендер Prozorro UA-2017-05-04-001475-b
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина): ноутбук, комп»ютер
Торги не відбулися
85 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 390.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 390.00 UAH
Період оскарження:
04.05.2017 14:47 - 16.05.2017 00:00
Нічого не знайдено.