-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34350000-5 – Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності - шини для транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2021-01-21-010802-b
Торги не відбулися
3 416 666.66
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 083.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 083.33 UAH
Період оскарження:
21.01.2021 17:21 - 22.02.2021 00:00
Нічого не знайдено.