-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги суб'єкта охоронної діяльності з охорони об'єкта Комунальне підприємство "Екосервіс" за адресою м.Сарни, Рівненська область, вул. Матросова,2
Тендер Prozorro UA-2021-01-16-001420-a
Торги не відбулися
280 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Період оскарження:
16.01.2021 11:17 - 28.01.2021 00:00
Нічого не знайдено.