-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (пелети паливні)
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-002308-a
Місцезнаходження Замовника: 27200,Кіровоградська обл, м. Бобринець, вул 16 Березня, 82 Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова
Завершена
597 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 978.50 UAH
мін. крок: 1% або 5 978.50 UAH
Період оскарження:
15.01.2021 11:17 - 28.01.2021 00:00
Нічого не знайдено.