-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
код - 03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2021-01-05-001661-a
Овочі , фрукти (морква, буряк, цибуля, капуста, помідори відкритого грунту, огірки відкритого грунту, перець салатний, банан, яблуко, персик, лимон, апельсин)
Торги не відбулися
276 293.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 381.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 381.50 UAH
Період оскарження:
05.01.2021 16:27 - 18.01.2021 00:00
Нічого не знайдено.