-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запчастини до транспортних засобів ЗІЛ та Газель)
Тендер Prozorro UA-2020-12-30-001456-c
Завершена
2 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 21 000.00 UAH
Період оскарження:
30.12.2020 11:32 - 11.01.2021 00:00
Нічого не знайдено.