-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція частини будівлі стаціонару під амбулаторію загальної практики-сімейної медицини Лука-Мелешківського центру ПМСД по вул. Тиврівське шосе, 18 с.Лука-Мелешківська, Вінницький р-н, Вінницька обл.
Тендер Prozorro UA-2020-12-23-000949-b
Торги відмінено
5 016 598.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 50 165.98 UAH
мін. крок: 1% або 50 165.98 UAH
Період оскарження:
23.12.2020 10:40 - 06.01.2021 00:00
Нічого не знайдено.