-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки Запчастини та розхідні матеріали для бензопил та кущорізів
Тендер Prozorro UA-2017-04-10-000350-a
Запчастини та розхідні матеріали для бензопил та кущорізів
Торги не відбулися
88 267.29
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 882.67 UAH
мін. крок: 1% або 882.67 UAH
Період оскарження:
10.04.2017 14:56 - 23.04.2017 00:00
Нічого не знайдено.