-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (електрична енергія для Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості)
Тендер Prozorro UA-2020-12-07-002561-c
Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.
Торги не відбулися
54 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 271.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 271.70 UAH
Період оскарження:
07.12.2020 14:47 - 19.12.2020 00:00
Нічого не знайдено.