-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Ремонт огорож майданчиків кранових вузлів на ЛЧ УМГ "ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ") – 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2017-02-22-000353-b
Ремонт огорож майданчиків кранових вузлів на ЛЧ УМГ "ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ"
Торги не відбулися
7 499 279.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 17 593.84 UAH
мін. крок: 0.2% або 17 593.84 UAH
Період оскарження:
22.02.2017 13:43 - 24.03.2017 23:00
Нічого не знайдено.