-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
поточний ремонт приміщення за адресою: пр.Перемоги,16, м. Маріуполь
Тендер Prozorro UA-2017-02-27-000375-b
поточний ремонт актової зали за адресою: пр.Перемоги,16, м. Маріуполь. Дефектний акт - у тендерній документації.
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
27.02.2017 11:45 - 11.03.2017 00:00
Нічого не знайдено.