-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання для початкових класів НУШ.
Тендер Prozorro UA-2020-11-19-003665-c
Тендерні пропозиції подаються українською мовою. Технічні, якісні та кількісні характеристики згідно додатку 3 до тендерної документації.
Завершена
338 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
Період оскарження:
19.11.2020 10:47 - 03.12.2020 00:00
Нічого не знайдено.