-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Впровадження системи моніторингу навколишнього природного середовища, а саме: придбання телевізійної системи раннього виявлення лісових пожеж типу «ВПК – 1600» (розширення мережі).
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-007128-c
Торги не відбулися
8 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 80 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 80 000.00 UAH
Період оскарження:
13.11.2020 13:23 - 10.12.2020 00:00
Нічого не знайдено.