-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15420000-8 Рафіновані олії та жири (Олія соняшникова рафінована фасована)
Тендер Prozorro UA-2020-11-06-001277-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Математична формула для розрахунку приведеної ціни - не застосовується.
Торги відмінено
840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 400.00 UAH
Період оскарження:
06.11.2020 11:48 - 20.11.2020 00:00
Нічого не знайдено.