-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монітор пацієнта (НК 024: 2019: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта (ДК 021: 2015: 33195000-3)
Тендер Prozorro UA-2020-11-02-005945-c
Всі документи, що подаються учасниками відкритих торгів в електронному вигляді через електронну систему закупівель складаються українською мовою.
Завершена
1 001 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 010.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 010.00 UAH
Період оскарження:
02.11.2020 14:35 - 16.11.2020 00:00
Нічого не знайдено.